"Kuszczak to dla Fergusona inwestycja na przyszłość"

Manchester United nie ustaje w staraniach o pozyskanie z West Bromwich Albion Tomasza Kuszczaka. Menedżer "Czerwonych Diabłów" Alex Ferguson ostatnio proponował WBA 2.5 miliona funtów za polskiego bramkarza. Oferta została jednak odrzucona.

Fergusonowi najwyraźniej zależy na ściągnięciu na Old Trafford Kuszczaka, ponieważ podwyższył ofertę o milion funtów. Do WBA miałby także trafić na zasadzie wypożyczenia 19-letni napastnik Giuseppe Rossi. Czy teraz kluby dojdą do porozumienia i reprezentant Polski zagra w jednym z najsłynniejszych klubów świata?

Reklama

Decyzja ma zapaść w tym tygodniu. Wydaje się, że transfer Kuszczaka dojdzie do skutku. 24-letni bramkarz nie wyszedł w podstawowym składzie WBA w meczu 1. kolejki Championship z Hull (2:0). A przecież w poprzednim sezonie Kuszczak był pierwszym bramkarzem WBA.

- Jeśli Kuszczak przejdzie do ManU będzie to bardzo dobra wiadomość. Dopiero wówczas przekonalibyśmy się, co ten Kuszczak naprawdę jest wart. Skoro Manchester zdecydował się wyłożyć za niego tak wielką kasę, to znaczy, że wiążą z nim tam spore nadzieje - powiedział w "Fakcie" Jan Tomaszewski.

- Transfer Kuszczaka to dla Fergusona inwestycja na przyszłość. Moim zdaniem na razie nie ma żadnych szans na wygryzienie z podstawowego składu Holendra Edwina van der Saara. Przez pierwsze dwa lata czeka go ławka rezerwowych i pobieranie nauk od doświadczonego Holendra - dodał były bramkarz reprezentacji Polski.

Fakt/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wba | Manchester | przyszłość | kuszczak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje