Kubicki liczy na rewanż

- Zespół Lecha zagrał doskonale w pierwszej połowie, czym nas zaskoczył. Niestety, przespaliśmy tę część gry, za co zapłaciliśmy utratą dwóch bramek. W II połowie zabrakło nam szczęścia i wykończenia w sytuacjach, jakie stworzyliśmy - powiedział po zakończeniu spotkania z Lechem w Poznaniu trener Legii, Dariusz Kubicki.

- Pocieszam się tym, że mamy w zanadrzu rewanż w Warszawie, ale zdaję sobie sprawę, że wywalczenie Pucharu Polski będzie bardzo trudne - dodał trener Legii.

Reklama

- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i jestem z tego powodu zadowolony. Jednak nie mogę stwierdzić, że przed rewanżem w Warszawie jesteśmy zdecydowanym faworytem. To jest sport, to jest piłka. Milan w Lidze Mistrzów również pokonał wyraźnie Deportivo, by w rewanżu doznać sromotnej porażki - stwierdził trener Lecha, Czesław Michniewicz.

- W pierwszej połowie zagraliśmy znakomicie. W II części meczu mogliśmy podwyższyć rezultat, jednak mimo kilku sytuacji to się nie udało. Legia zaczęła grać zdecydowanie lepiej, przez co trochę podświadomie cofnęliśmy się i czekaliśmy na kontry - dodał Michniewicz.

Dowiedz się więcej na temat: Warszawa | rewanż

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama