Koźmiński w Middlesbrough?

Reprezentant Polski Marek Koźmiński jest bliski przejścia do klubu Premiership Middlesbrough. - Finalizacja transferu jest blisko, ale wiem również, że są problemy jak to zazwyczaj bywa - powiedział INTERIA.PL jedyny polski piłkarz w Serie A.

Koźmiński w ligowym meczu 3. kolejki z Lecce po raz pierwszy w tym sezonie nie zagrał od pierwszej minuty. Na boisko wszedł w 60. minucie.

Reklama

- Przed niedzielnym meczem powiedziano mi, że w związku z tym, iż mój transfer do Middlesbrough jest bliski sfinalizowania nie będę brany pod uwagę przy wystawianiu pierwszego składu - stwierdził zawodnik, który na włoskich boiskach występuje już dziewięć sezonów. - Czekam na telefon - dodał.

Także oficjalna strona internetowa "Boro" podaje, że Koźmiński i brazylijski obrońca Juve Mazolli Oliveira Athirson są wymieniani jako ewentualni nowi gracze na Riverside.

Menadżer klubu Steve McClaren odmówił skomentowania tych spekulacji, co jest zresztą zgodne z ogólną polityką klubu w tej kwestii.

Middlesbrough zajmuje w tabeli angielskiej ekstraklasy 19. miejsce. Zespół do tej pory zdobył 3 punkty, notując trzy porażki i jedną wygraną.

Przeczytaj komentarz Marka Koźmińskiego do 3. kolejki Serie A

Dowiedz się więcej na temat: Serie A | kolejka | Marek Koźmiński

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama