Kosowski: Dać sędziom okulary

Piłkarze Wisły Kraków mieli wiele pretensji do arbitra Piotra Siedleckiego po meczu z GKS/Dospelem Katowice. Najwięcej kontrowersji wzbudziła sytuacja z 44. minuty, gdy po starciu Żurawskiego z Adamczykiem w polu karnym sędzia nie podyktował "11" dla Wisły.

Pomocnik Wisły Kamil Kosowski apeluje, aby arbitrom rozdać okulary przeciwsłoneczne w tak pogodne dni, jak w niedzielę.

Reklama

- Była pogoda, piękne słońce. Canal+ powinien rozdawać arbitrom komplety okularów przeciwsłonecznych, bo chyba słońce za bardzo poraziło ich w oczy. Nie podyktowali ewidentnego karnego i wypaczyli wynik spotkania - stwierdził Kosowski.

Już w przerwie Mirosław Szymkowiak, w rozmowie z reporterką Canal+, zwrócił uwagę, że krakowianie obawiali się przed meczem stronniczego sędziowania.

Kosowskiego na trybunach stadionu przy ul. Bukowej oglądali wysłannicy Interu Mediolan i Ajaxu Amsterdam. "Kosa" jednak nie zaliczy meczu z GKS-em do udanych.

- Doszły mnie słuchy, żeby byli wysłannicy Interu Mediolan i Ajaxu Amsterdam, ale mecze na stadionie GKS-u nie są dobrymi do oglądania. Nie wiem, jak się to potoczy. Na pewno nie zachwyciłem, ale podobnie było rok temu, gdy był w Katowicach menedżer Strasbourga - powiedział Kosowski w krakowskiemu "Dziennikowi Polskiemu".

INTERIA.PL/Dziennik Polski
Dowiedz się więcej na temat: gks | okulary | Kamil Kosowski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama