Kontuzja Rio Ferdinanda

W sobotę na Old Trafford rozegrano charytatywny mecz między Manchesterem United a Bocca Juniors. Spotkanie wygrali gospodarze 2:0 po dwóch bramkach Ruuda van Nistelrooya. Zyski z tego meczu zostaną przeznaczone na rzecz fundacji niosącej pomoc dzieciom (UNICEF).

W 25. minucie meczu, serca kibiców "Czerwonych Diabłów" zabiły mocniej. Po starciu z Carlosem Tevezem na murawę upadł najdroższy obrońca świata Rio Ferdinand. Kilka minut później nowy piłkarz MU opuścił boisku wyraźnie utykając.

Jeszcze nie wiadomo ile będzie trwała rehabilitacja Ferdinanda. Za tydzień zainauguruje rozgrywki Premiership i MU z pewnością rozpocznie ligowe zmagania bez pozyskanego z Leeds United za 30 milionów funtów obrońcy.

Dowiedz się więcej na temat: kontuzje | united | Old Trafford | kontuzja | Rio