Kilkutygodniowa przerwa Fabregasa

Od dwóch do trzech tygodni będzie pauzował hiszpański piłkarz Arsenalu Londyn Cesc Fabregas. Mistrz świata doznał kontuzji nogi w sobotnim meczu Premier League z Sunderlandem (1-1).

Fabregas strzelił bramkę dla "Kanonierów" (nie grali Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny) w 13. minucie, a już kwadrans później z powodu urazu opuścił boisko.

Hiszpański zawodnik nie wystąpi w kilku spotkaniach, m.in. z Chelsea Londyn w krajowej lidze i Partizanem Belgrad w Champions League. Pod znakiem zapytania stanęła jego gra w październikowym meczu eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Litwie.

W tabeli Premier League, po pięciu kolejkach, prowadzi Chelsea 15 pkt przed Arsenalem i Manchesterem United - po 11. Żaden z tych zespołów nie poniósł porażki.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Hiszpania | Londyn | Premier League | mistrz świata | przerwa