Kibice Schalke 04 o meczu

Na forum internetowym Schalke każdy kibic może się wypowiedzieć i skomentować wczorajszy mecz. Im mniej oficjalna strona, tym ciekawsze opinie kibiców dotyczące wczorajszego meczu.

Oczywiście atmosferę podgrzewa fakt, że już 4 grudnia w Pucharze Niemiec zmierzą się dwaj odwieczni wrogowie - Schalke 04 i Bayern Monachium. Fani tych dwóch potęg niemieckiego futbolu, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Stąd częste mniej lub bardziej kulturalne komentarze postawy niemieckiego zespołu we wczorajszym spotkaniu.

Reklama

Kibice głównie podkreślają, że z taką słabą skutecznością nie ma sensu, żeby piłkarze w ogóle jechali na mecz do Monachium. Poza tym przeważają głosy, że w rewanżu Schalke uda się pokonać Wisłę i to właśnie Niemcy awansują do następnej rundy Pucharu UEFA. Nie bez walki oczywiście, bo wszyscy bali się, że gdy wreszcie Krakowianie stworzą dwie, trzy czyste sytuacje, to ich zespół wróci do Gelsenkirchen na tarczy.

Najagresywniejsi nawet fani nie są stronniczy i doceniają postawę Wisły. Wiedzą, że w Krakowie mogą przegrać drużyny dużo lepsze od Niemców, a nasza jedenastka również starała się budować ofensywne akcje. Decydującym elementem według kibiców w Niemczech była obecność Mpenzy.

Mało jest uwag dotyczących sędziowania. Przy pierwszym nie podyktowanym karnym było oburzenie, ale faul w "16" na Uche już wszystkich na forum oficjalnej strony FC Schalke 04 uciszył. Dopiero po samobójczej bramce Poulsena pojawiły się głosy, że to zadośćuczynienie.

Co do jednego wzsyscy są zgodni - rewanż musi być świetnym widowiskiem i ta opinia dominowała wśród zabierających głos. Tylko nieliczni za ciekawszy temat dyskusji uznali spór o ilość kilogramów które musiałby zrzucić Asamoah, żeby strzelić wczoraj bramkę.

Dowiedz się więcej na temat: mecz | forum | kibice

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje