Kaliciak: Z Wisłą będzie łatwiej o punkty

Grzegorz Kaliciak zaliczył dobry występ w barwach Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Były piłkarz Wisły Kraków, jest czołową postacią w drużynie beniaminka oraz został jej kapitanem.

Po remisie 0:0 z Widzewem, Kaliciak nie był zadowolony z osiągniętego rezultatu.

Reklama

- Dla nas to bardzo kiepski rezultat, ale trzeba się cieszyć z tego co mamy. Miały być trzy punkty jest jeden, ale walczymy dalej - powiedział w rozmowie z Pawłem Sikorą z RMF FM.

W Świcie było tylko dwóch zawodników z tych, którzy grali ostatni mecz jesienią. Będziecie zwalać teraz na brak zgrania?

Nie ma na co zwalać. Mieliśmy przygotowania, pracowaliśmy razem dwa miesiące nie mamy na co zwalać. Mamy robić punkty i tyle.

Widzew zagrał tak jak się spodziewaliście?

Zagrali praktycznie jednym napastnikiem. Grali cofnięci z kontry. W pierwszej połowie bardzo dobrze to im wychodziło. Nam zabrakło trochę szczęścia.

- Prawda. Szczególnie w tej sytuacji, kiedy obrońca wybił piłkę z linii bramkowej...

To jest piłka nożna. Różne rzeczy się dzieją na boisku. Piłka mogła wpaść, ale niestety, na nasze nieszczęście nie wpadła.

Za tydzień gracie z Wisłą Kraków i tym bardziej będzie ciężko o punkty.

Myślę, że będzie łatwiej niż dzisiaj. Wisła walcząc o mistrza też musi wygrać. Mamy różne cele, ale my będziemy walczyć o trzy punkty.

Posłuchaj wypowiedzi Grzegorza Kaliciaka.

INTERIA.PL/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wisła

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje