Kadrowe kłopoty Stawowego

Wocjciech Stawowy, trener walczącej o awans do ekstraklasy Cracovii, ma kadrowe problemy przed środowym spotkaniem z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Na Kałuży zabraknie kontuzjowanych Pawłów Nowaka i Drumlaka oraz muszącego pauzować za żółte kartki Kazimierza Węgrzyna. Na szczęście urazy wyleczyli Łukasz Skrzyński i Arkadiusz Baran - donosi "Dziennik Polski".

Reklama

"Nowak być może znajdzie się już w kadrze na sobotni mecz w Bełchatowie. Drumlak trenuje indywidualnie w Szczecinie pod okiem fizykoterapeuty Pawłowskiego. Od czwartku ma dołączyć do zespołu, liczę, że pojedzie z nami do Bełchatowa" - powiedział w "DP" Stawowy. Problemy z pachwiną ma także Karol Piątek, bierze antybiotyki. Trener "Pasów" zastanawia się nad pewnymi zmianami w składzie w środowym spotkaniu. "Wiadomo, że w obronie nie zagra pauzujący za siedem żółtych kartek Kazimierz Węgrzyn, zastąpi go Robert Kolasa. Zastanawiam się, czy nie desygnować na lewą pomoc Marka Bastera, wtedy w obronie zagrałby Michał Świstak. Tylko że oznaczałoby to gruntowne zmiany w linii obrony. Czy można sobie pozwolić na takie ryzyko? W drugiej linii widzę miejsce dla Krzysztofa Przytuły, który potrzebował dłuższego czasu, by zaaklimatyzować się w drużynie, złapać jej styl gry" - stwierdził Stawowy w "DP".

INTERIA.PL/Dziennik Polski
Dowiedz się więcej na temat: problemy | Bielsko Biała | kłopoty

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje