Juve kontynuuje zwycięską passę

Juventus Turyn kontynuuje zwycięską passę. "Stara Dama" odniosła czwarte zwycięstwo z rzędu w obecnym sezonie Serie A. W spotkaniu 4. kolejki podopieczni Fabio Capello wygrali na wyjeździe z Udinese 1:0 (1:0).

Bramkę na wagę trzech punktów zdobył sprowadzony przed sezonem z Arsenalu Londyn Patrick Vieira.

AC Milan pewnie pokonał na San Siro Lazio Rzym 2:0 (2:0). Wynik spotkania został rozstrzygnięty w pierwszym kwadransie meczu. Najpierw w 12. minucie do siatki rzymian trafił Andrij Szewczenko, a dwie minuty później błąd bramkarza Lazio wykorzystał Kaka z bliska pakując piłkę do siatki.

Skromne zwycięstwo odniósł Inter Mediolan. Podopieczni Roberto Manciniego wygrali na wyjeździe z z Chievo 1:0. Napastników Interu wyręczył argentyński obrońca Walter Samuel.