Jerzy Dudek specjalnie dla INTERIA.PL

- Mam jeszcze kontrakt ważny 3,5 roku, więc niezręcznie jest mi się wypowiadać na ten temat - powiedział INTERIA.PL Jerzy Dudek, komentując prasowe spekulacje na temat swojego przejścia do Manchesteru City.

"Liverpool Echo" podało nawet, iż menedżer MC Kevin Keegan zwrócił się do prezesa "The Reds" Johna Wardle'a, aby zorientował się czy jest możliwość pozyskania Polaka.

Reklama

- Mogę tylko tyle powiedzieć, że wszystko zależy od decyzji klubu - wyjaśnił INTERIA.PL bramkarz naszej reprezentacji. - Już od jakiegoś czasu słychać głosy, że Manchester City jest zainteresowany moją osobą. Nasz trener (Gerard Houllier - przyp. red.) jednak mówi, że nie jestem do sprzedania oraz że czeka nas bardzo długi sezon i będziemy potrzebować wszystkich zawodników, z czym trudno się nie zgodzić.

Golkiper "The Reds" stwierdził, że na razie jest zadowolony z posady przy Anfield Road. - Co tu dużo ukrywać. Mimo tego, że teraz nie gram, to jestem bardzo zadowolony z Liverpoolu - przyznał Dudek. - Moja rodzina także, a to w chwili obecnej jest najważniejsze.

- Pozdrawiam wszystkich internautów INTERIA.PL - zakończył bramkarz naszej kadry i FC Liverpool.

Dowiedz się więcej na temat: city | Jerzy Dudek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje