Jeleń nie zagra przeciwko Litwie

Piłkarska kadra w komplecie trenowała w Grodzisku Wlkp., gdzie przygotowuje się do wyjazdowych meczów towarzyskich z Litwą (25.03) i Grecją (29.03). W zajęciach wziął udział Ireneusz Jeleń, ale jego występ w piątkowym spotkaniu jest mało prawdopodobny.

Podczas środowego, ostatniego treningu podczas zgrupowania w Grodzisku, Franciszek Smuda po raz pierwszy miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Na zajęciach pojawił się Jeleń, który w ostatnim meczu ligowym nabawił się kontuzji łydki.

Reklama

- Stan zdrowia Irka poprawia się z dnia na dzień, ale z Litwą raczej nie zagra - poinformowała rzeczniczka PZPN Agnieszka Olejkowska. Napastnik AJ Auxerre do wtorkowego spotkania z Grecją powinien być już do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Zgrupowanie opuścił już Przemysław Tytoń, którego miejsce zastąpił powołany w trybie awaryjnym Wojciech Kaczmarek z Cracovii. W porannych zajęciach wziął udział również Arkadiusz Głowacki, który z powodu bólu mięśnia czworogłowego we wtorek trenował indywidualnie. - To nie był na tyle groźny uraz, by wykluczył go z gry w najbliższych meczach - wyjaśniła Olejkowska.

Smuda zrezygnował z drugiego środowego treningu i dał piłkarzom czas wolny. Cała drużyna pojedzie z prezentami do jednego z poznańskich domów dziecka.

Kadrowicze w czwartek o godz. 10.00 odlecą z poznańskiego lotniska do Kowna. Piątkowy mecz z Litwą rozpocznie się o godz. 20.30.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Ireneusz Jeleń | Franciszek Smuda | reprezentacja Polski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje