Ibrahimović: Rozwijam się z meczu na mecz

Zlatan Ibrahimović szybko stał się czołową postacią FC Barcelona, choć przedsezonowa kontuzja mogła mu w tym pokrzyżować plany. Reprezentant Szwecji przyznał w jednym z wywiadów, że wciąż rozwija swój warsztat piłkarski.

- Z powodu operacji kontuzjowanej ręki nie przepracowałem należycie okresu przygotowawczego, ale teraz jest coraz lepiej - powiedział Ibrahimović - Z dnia na dzień aklimatyzuję się w drużynie i odczuwam to pozytywnie. Z kolei z meczu na mecz czuję się silniejszy pod względem fizycznym, a to oznacza, że rozwijam się piłkarsko. W każdym spotkaniu daję z siebie maksimum możliwości.

Reklama

Ibrahimović ma w tym sezonie ogromną szansę, by osiągnąć sukcesy w rozgrywkach międzyklubowych. Tych na pewno nie zazna, przynajmniej w najbliższym czasie, na arenach reprezentacyjnych, bowiem Szwedzi nie awansowali na mundial w RPA. - Nie udało się zakwalifikować, ale mieliśmy naprawdę trudną grupę, a poza tym brakowało nam szczęścia. Trzeba jednak realnie na to spojrzeć. Tym razem się nie udało, ale czekamy na kolejne eliminacje - zakończył "Ibra".

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zlatan Ibrahimović | mecz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama