Gwiazdor Valencii zawieszony

Napastnik reprezentacji Hiszpanii i Valencii, David Villa nie wystąpi w dwóch najbliższych meczach Ligi Europejskiej w barwach swojej drużyny klubowej.

Absencja Villi jest wynikiem czerwonej kartki, jaką snajper "Nietoperzy" otrzymał w meczu przeciwko Slavii Praga, 22 października. Villa pojawił się wówczas na boisku z ławki rezerwowych w 62 minucie spotkania, aby już kilka minut później opuścić murawę w wyniku brutalnego faulu na zawodniku czeskiej ekipy.

Reklama

Po meczowy raport arbitra prowadzącego mecz Slavii z Valencią był jednak łagodny dla napastnika "Los Ches", więc kara jaką nałożyła na niego UEFA także do najsurowszych nie należy. Villa nie wystąpi z powodu zawieszenia w meczu rewanżowym ze Slavią, a także w starciu z OSC Lille. Powróci do gry na mecz wyjazdowy z włoską Genuą.

David Villa jak na razie spisuje się znakomicie w obecnych rozgrywkach. Biorąc pod uwagę występy w Primera Division oraz Lidze Europejskiej snajper "Nietoperzy" zgromadził jak dotąd na swoim koncie dziewięć goli.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: snajperzy | david villa | gwiazdor

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama