"Giggs z każdym rokiem jest lepszy"

Asystent sir Alexa Fergusona w Manchesterze United, Mike Phelan chwali ostatnią formą Ryana Giggsa. Twierdzi, że Walijczyk w tym sezonie osiągnął życiową formę.

Mimo 35 lat na karku skrzydłowy wychowany na Old Trafford prezentuje się rewelacyjnie. W ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko West Ham United Giggs popisał się indywidualną akcją, po której zdobył zwycięskiego gola, a w meczu Pucharu Anglii z Derby County był czołowym zawodnikiem "Czerwonych Diabłów".

Reklama

- Ryan jest teraz lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. Jest wielkim profesjonalistą i jak widać ma to wpływ na jego wielką formę - twierdzi Phelan. - Z każdym rokiem gra na coraz wyższym poziomie. Możemy się z tego tylko cieszyć - dodaje.

Sam Giggs też nie narzeka na swoje występy. - Jestem zadowolony z gry bardziej niż kiedyś. Jednak to inni ludzie muszą ocenić czy gram lepiej niż wcześniej - przyznał skromnie Walijczyk. - Nie mijam sprintem już obrońców jak wcześniej, ale używam doświadczenia, by znaleźć się przy piłce i coś z nią zrobić - ocenił.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: united | Giggs

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama