Gierczak nie dla Odry

Trener Odry Wodzisław Ryszard Wieczorek od początku sezonu ma duże problemy z zestawieniem linii ataku. Po odejściu Jacka Ziarkowskiego problemy jeszcze się pogłębią.

Nic więc dziwnego, że Odra szuka wzmocnień. Wieczorek poważnie zainteresowany był Piotrem Gierczakiem z Górnika Zabrze.

Reklama

Po ostatnich działaniach Marka Koźmińskiego, w Zabrzu jest już sześciu napastników, a Gierczak po zakończeniu zeszłego sezonu otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Pierwsza oferta pojawiła się jednak dopiero tydzień temu - z rozmów z Dospelem jednak nic nie wyszło. Nie zainteresowana Gierczakiem była Wisła Kraków, a gdy na dwa dni przed zamknięciem "okienka" transferowego pojawiła się oferta Odry - odmówił zawodnik.

- Nie chcę już nikomu zawracać głowy. Mój kontrakt z Górnikiem ważny jest jeszcze przez dwa lata, zostaję w Zabrzu i będę walczył o miejsce w składzie. Nie ma już sensu teraz zmieniać klubu - stwierdził Gierczak.

Odra Wodzisław dogadana natomiast jest z piłkarzem Szczakowianki, Markiem Kubiszem. Wodzisławianie mają nadzieję, że NKO podejmie ostateczną decyzję dotyczącą afery barażowej w przerwie rozgrywek spowodowanej meczami reprezentacji i wkrótce będą mogli podpisać umowę z piłkarzem.

INTERIA.PL/Przegląd Sportowy
Dowiedz się więcej na temat: Odra | problemy | wieczorek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje