Gajtkowski dziś podpisze kontrakt z Lechem

Dzisiaj w Poznaniu dojdzie do spotkania prezesów Lecha i GKS Katowice. Celem wizyty Piotra Dziurowicza w stolicy Wielkopolski jest transfer definitywny Krzysztofa Gajtkowskiego do Lecha Poznań.

Teoretycznie rozmowy jeszcze nie dobiegły końca, ale wszystko wskazuje na to, że nie ma siły, by udało się namówić "Kuszę" do pozostania w Katowicach. Obaj prezesi skontaktowali się więc ze sobą telefonicznie i wszystko wskazuje na to, że wreszcie postawiona zostanie "kropka nad i".

Reklama

Coraz oficjalniejsze źródła podają, że kwota transferowa to 1,1 miliona złotych. Kontrakt Lecha z zawodnikiem gwarantuje Gajtkowskiemu dokładnie takie samo uposażenie jak obiecano mu w Katowicach. Zawodnik otrzyma do tego dwupokojowe mieszkanie. - Gajtkowski zgłasza jeszcze pewne zmiany w kontrakcie, ale na pewno dojdziemy do porozumienia - powiedział na łamach "Gazety Wyborczej" prezes "kolejorza" Radosław Majchrzak. Prawdopodobnie Krzysztof Gajtkowski chce sobie zastrzec w kontrakcie, że w razie opóźnienia płatności jego umowa automatycznie przestanie być ważna.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama