Fabregas: Nie zamierzam przejść do Barcelony

Kapitan Arsenalu Cesc Fabregas zaprzeczył spekulacjom, jakoby miał przejść do Barcelony. Piłkarz "Kanonierów" podkreślił, że mógłby zostać w londyńskim klubie nawet do końca kariery.

Informacje o ewentualnym transferze Fabregasa pochodzą z obozu Barcelony. Prezydent katalońskiego klubu Joan Laporta zasugerował ostatnio, że umowa z 22-letnim pomocnikiem jest już gotowa do podpisania.

Reklama

"Gram we wspaniałym klubie, ze świetnymi kolegami. Jestem tutaj szczęśliwy. Mamy przed sobą ciężki sezon, dlatego absolutnie nie zamierzam poświęcać swojej uwagi na inne sprawy. Czy zostanę w Arsenalu do końca kariery? A dlaczego nie? Wprawdzie jestem bardzo młody i jeszcze nie zastanawiałem się nad konkretnymi planami, ale nie wykluczam pozostania wiernym Arsenalowi" - przyznał hiszpański pomocnik.

Fabregas, który występuje w Arsenalu od sześciu lat, zaczynał karierę w... Barcelonie. Plotki o jego ponownym związaniu się z katalońskim klubem pojawiają od dawna, praktycznie przy okazji każdego okresu transferowego.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje