Engel: Najważniejsza jest atmosfera

- Najważniejsze, że w drużynie jest bardzo dobra atmosfera. Ambicją wszystkich jest ponowne zdobycie mistrzostwa Polski i awans do Ligi Mistrzów. Lubię takie podejście do piłki - powiedział na łamach "Super Expressu" trener Wisły Kraków Jerzy Engel.

W czwartek wiślacy wrócili ze zgrupowania w Austrii. Engel dał zawodnikom dwa dni wolnego. Od soboty mistrzowie Polski będą przygotowywać się do wyjazdowego meczu z Górnikiem Łęczna.

Reklama

- Po odejściu Żurawskiego nadal trzeba szukać optymalnego ustawienia ataku. Po kontuzji do formy wraca Marcin Kuźba, ale w sparingach nic nie strzelił. Młody Paweł Brożek z Marilą miał trzy "setki" i spudłował. Swój talent musi przełożyć na skuteczność - stwierdził były trener reprezentacji Polski.

W piątek do Krakowa na testy medyczne ma przyjechać słowacki napastnik Marek Penksa. działacze Wisły będą przyglądać się fińskiemu obrońcy, Jukę Sauso. Być może pod Wawel trafi także Marcin Burkhardt z Amiki.

- Cieszy mnie, że Wisła ma tylu skautów. Odkąd wiadomo, że szukamy obrońcy i napastnika, każdy chce nam kogoś podesłać. Pojawia się tyle nazwisk, że tracę orientację - dodał Engel.

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: atmosfera | engel

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje