Dwa gole Olisadebe w lidze greckiej

Emanuel Olisadebe nadal utrzymuje wysoką "reprezentacyjną" formę. W meczu 23. kolejki Ligi greckiej "Emsi" zdobył dwie bramki, dzięki czemu Panathinaikos Ateny pokonał Eigaleo 3:0 i umocnił się na pozycji lidera tabeli.

Olisadebe wpisał się na listę strzelców w 41. i 61. minucie meczu. Trzecią bramkę dla "Koniczynek" zdobył Lyberopoulos w 74. minucie.

Forma Olisadebe powinna ucieszyć selekcjonera Pawła Janasa w perspektywie spotkania eliminacji ME 2004 roku z Wegrami. "Oli" w trzech ostatnich spotkaniach Panathinaikosu zdobył bramki. W miniony czwartek "Oli" zdobył zwycięską dla "Koniczynek" bramkę w spotkaniu 1/4 finału Pucharu UEFA przeciwko FC Porto.

W meczu z Eigaleo Olisadebe zdobył siódmy i ósmy gol w bieżącym sezonie. Panathinaikos ma w tabeli trzy punkty przewagi nad Olympiakosem Pireus.

Dowiedz się więcej na temat: panathinaikos | bramki | gole | Emmanuel Olisadebe