Drogba: Razem z Eto w Barcy!

Jaką wymarzył sobie przyszłość napastnik Chelsea Didier Drogba? Stworzyć duet ataku FC Barcelona wespół z Kameruńczykiem Samuelem Eto!

Drogba nie pierwszy już raz zaznacza, że chciałby zakończyć karierę na Stamford Bridge po tym sezonie. Gwiazda Wybrzeża Koście Słoniowej na entuzjastycznie podchodzi do perspektywy przeprowadzki na Camp Nou. - Każdy napastnik na moim miejscu powiedziałby to samo, że będzie bardzo szczęśliwy, jeśli dostanie szansę grać u boku Samuela - podkreślił Didier. - Nie widzę powodów, dla których miałoby się to nie zdarzyć. Nasza wspólna gra byłaby czymś wyjątkowym. Ale żeby to urzeczywistnić, Barcelona musi wystawić odpowiednio wysoki czek.

Reklama

- Samuela uwielbiam za jego szybkość, instynkt do strzelania bramek, szybkość i za jasny fakt, że jest po prostu nie do zastąpienia w Barcelonie.

Z kolei Eto'o uważa, że jego szybkość i siła Drogby zapewni "Barcy" mieszankę wybuchową. - Nie rozumiem dlaczego obaj z Didierem nie mielibyśmy grać dla tej samej drużyny - powiedział Samuel Eto'o. - Wyobraźcie sobie tylko, jak wyglądałaby Barcelona z Didierem i ze mną w składzie!

AFP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: szybkość | napastnik | FC Barcelona | Didier Drogba

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje