Czy Olisadebe zagra z Belgią?

Emmanuel Olisadebe jako jeden z siedmiu graczy z lig zagranicznych został powołany przez Pawła Janasa na towarzyski mecz z Belgią, który odbędzie się 30 kwietnia w Brukseli.

Nie jest jednak pewne czy popularny "Oli" zagra w tym spotkaniu. Jego obecny klub Panathinaikos Ateny nie chce go bowiem na niego zwolnić.

Reklama

20 kwietnia zespół z Aten gra bardzo ważny ligowy pojedynek z Kallitheą. W meczu po dłuższej przerwie wystąpi Olisadebe. W obawie przed następnymi urazami Panathinaikos nie chce puścić Polaka na mecz do Brukseli.

Prawdopodobnie nie dojdzie jednak do konfliktu na linii PZPN - klub z Aten. Jest bowiem szansa na kompromis - Olisadebe nie zagra przeciwko Belgii, ale Grecy nie będą czynić przeszkód, by napastnik pojawił się wcześniej (25-26 maja) przed bardzo dla nas ważnym meczem ze Szwecją (11 czerwca).

- Ewentualną krytykę biorę na siebie - powiedział "Sportowi" prezes związku Michał Listkiewicz. - Myślę, jednak że warto iść na kompromis z Grekami. Wierzę, że Olisadebe odwdzięczy się za to w spotkaniu ze Szwecją.

INTERIA.PL/Sport
Dowiedz się więcej na temat: mecz | Emmanuel Olisadebe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje