Cassano blisko Interu, Adriano się obraził...

Antonio Cassano prawdopodobnie już w najbliższym czasie zmieni barwy klubowe. Utalentowany, ale mający konflikt z władzami AS Roma, pomocnik zasili mediolański Inter, informuje "Il Messaggero".

Cassano, który nie zgodził się na podpisanie nowego kontraktu z Romą, ma przejść do Interu za około 5 milionów euro, a Roma chciałaby w ramach rozliczenia otrzymać Davida Pizarro. Choć władze mediolańskiego klubu nie chcą oddać Chilijczyka, to jednak - według gazety - sam zawodnik chętnie widziałby takie rozwiązanie.

Reklama

Tymczasem Inter ma problemy ze swoją największą gwiazdą - Adriano. Brazylijczyk, który jest ostatnio krytykowany za swoją postawę przez władze klubu i szkoleniowca Roberto Manciniego, we wtorek rozegrał kolejne słabe spotkanie.

W 61. minucie meczu Ligi Mistrzów z FC Porto - przy stanie 1:0 dla ekipy z Portugalii - Adriano został zmieniony przez Julio Ricardo Cruza, który zdobył dwa gole i Inter wygrał 2:1. Adriano natomiast szybko zszedł do szatni, wziął prysznic i opuścił San Siro. Po prostu obraził się...

Dowiedz się więcej na temat: inter | Antonio Cassano | Adriano

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje