Bundesliga: Wygrane M'Gladbach i VFB

Borussia Moenchengladbach pokonała na własnym stadionie FC Koeln 1:0, a VFB Stuttgart wygrało w wyjazdowym meczu z Hansą Rostock 2:0 w niedzielnych meczach kończących inauguracyjną kolejkę Bundesligi sezonu 2003/04.

Bohaterem spotkania w Rostocku był Węgier Imre Szabics, który w ciągu 60 sekund dwukrotnie pokonał bramkarza Hansy.

Wicemistrzowie Niemiec przez 75 minut nie potrafili sforsować defensywy Hansy. Zwycięstwo zapewnił im wprowadzony w 60. minucie Węgier Imre Szabics (zmienił Cacau), który dwukrotnie wykorzystał podania Horsta Heldta.

W drugim niedzielnym meczu Borussia Moenchengladbach na Boekelberg minimalnie pokonała beniaminka FC Koeln. Przez godzinę na boisku wiało nudą. W 60. minucie wychodzącego na czystą pozycję Marcela Kaetellera faulował Mouses Sichone. Zambijczyk dostał czerwoną kartkę, a rzut wolny zamienił na bramkę głową Marcelo Pletsch. Wynik pomimo kilku okazji ze strony gospodarzy nie uległ już zmianie i trzy punkty zainkasowali podopieczni Ewalda Linena.

Zobacz wyniki 1. kolejki oraz tabelę Bundesligi

Wyniki NA ŻYWO ze wszystkich spotkań Bundesligi można śledzić w serwisie nazywo.interia.pl

Dowiedz się więcej na temat: wygraj | Bundesliga | wygrane