Bundesliga: Szósta z rzędu wygrana Bayernu

Szóste kolejne zwycięstwo odniósł w rozgrywkach niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej Bayern. Monachijczycy w 26. kolejce pokonali u siebie Hansę Rostock 1:0 i powiększyli do 15 punktów (!) przewagę nad drugą w tabeli Borussią Dortmund, która bezbramkowo zremisowała z Arminią.

Na Olympia Stadion o wygranej podopiecznych Ottmara Hitzfelda zdecydowała akcja z 60. minuty. Po centrze Ze Roberto piłkę do własnej bramki niefortunnie skierował Kovar.

W Bielefeld kibice nie oglądali goli. Miejscowa Arminia i Borussia Dortmund podzieliły się punktami. W ekipie gospodarzy całe spotkanie rozegrał Artur Wichniarek.

Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotowali piłkarze FC Kaiserslautern, pokonując u siebie Bayer Leverkusen 1:0. Jedynego gola meczu zdobył w 40. minucie Klose. W barwach miejscowych od 73. minuty grał Tomasz Kłos. W zespole z Leverkusen nie wystąpił Radosław Kałużny.

Remisem 1:1 zakończył się pojedynek z Gelsenkirchen, gdzie Schalke podejmowało TSV 1860 Monachium. Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 36. minucie Mpenza, a asystę przy tym strzale na swoje konto zapisał Tomasz Hajto. Tuż przed przerwą Van Hoogdalem uderzył piłkę tak nieszczęśliwie, że nie dał szans własnemu bramkarzowi Rostowi. W drużynie Schalke poza Hajtą całe spotkanie rozegrał Tomasz Wałdoch.