Bundesliga: Remis Bayernu z HSV

Bayern Monachium zremisował na Stadionie Olimpijskim z Hamburger SV 1:1, a Borussia Dortmund uległa w Stuttgarcie VfB 0:1 w niedzielnych meczach 20. kolejki niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej.

W tabeli prowadzi Bayern, który do ośmiu punktów zwiększył swoją przewagę nad Borussią i VfB.

Takahara uratował punkt dla HSV w Monachium w 90. minucie. Japończyk wykorzystał doskonałe dośrodkowanie Mahdaviki i głową z siedmiu metrów zdobył gola. Kahn został więc pokonany po 803 minutach bez straty gola. Prowadzenie dla Bayernu zdobył w 11. minucie Pizarro.

W Stuttgarcie, gol Soldo w 77. minucie dał VfB wygraną nad Borussią Dortmund 1:0. Dzięki tej wygranej gospodarze zrównali się punktami z niedzielnym rywalem.

Zobacz wyniki 20. kolejki

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | dortmund | Monachium | remis | Bundesliga