Bundesliga: Kaiserslautern wciąż liderem, samobójczy gol Hajty

Piłkarze 1 FC Kaiserslautern nadal utrzymują się prowadzeniu w tabeli niemieckiej Bundesligi. W 7. kolejce lider pokonał na własnym terenie wysoko wygrał z Herthą Berlin 4:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli Klose, Lokvenc, Preetz (gol samobójczy) i Lincoln. Przez 86. minut na boisku przebywał Tomasz Kłos.

Kaiserslautern o 5 punkty wyprzedza obrońców tytułu monachijski Bayern, który pewnie wygrał w Cottbus 3:). W zespole gospodarzy w pierwszej jedenastce wystąpili Kobylański i Brasilia.

Tomasz Hajto strzelił samobójczą bramkę, po której Freiburg objął prowadzenie w meczu na własnym boisku z Schalke. Kilkanaście minut później drugiego, ustalającego wynik meczu, gola zdobył dla miejscowych Tanko.

Zobacz wyniki 7. kolejki

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kłos | Gol samobójczy | Bundesliga | Kaiserslautern