Bundesliga: "Czerwony" Wichniarek

Hertha Berlin z Arturem Wichniarkiem i Bartoszem Karwanem wywiozła bezbramkowy remis z trudnego terenu w Stuttgarcie w niedzielnym meczu 2. kolejki Bundesligi.

Wichniarek nie będzie jednak wspominał mile tej wizyty, gdyż w 82. minucie za "pyskówkę" został ukarany przez sędziego czerwoną kartką. Po za tym były napastnik Arminii niczym specjalnym się nie wyróżnił.

Bartosz Karwan pojawił się na murawie w 64. minucie (zmienił Bobicia), ale niewiele wniósł do gry swojego zespołu.

W drugim niedzielnym spotkaniu Bayer Leverkusen (bez Kałużnego) pokonał we Frankfurcie miejscowy Eintracht 2:1. Było to drugie zwycięstwo "aptekarzy" na starcie rozgrywek i dzięki temu jako jedyna drużyna bez straty punktu prowadzi po 2. kolejkach w tabeli Bundesligi.

Zobacz wyniki 2. kolejki oraz tabelę Bundesligi

Wyniki NA ŻYWO ze wszystkich spotkań Bundesligi można śledzić w serwisie nazywo.interia.pl

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | Bundesliga | Wichniarek