Boruc: Gramy inną dyscyplinę

- Gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Zagłębie zagrało dzisiaj dobrze, my rzeczywiście wypadliśmy słabo i tak wyszło jak wyszło - powiedział po meczu z Zagłębiem bramkarz Legii Artur Boruc.

- Właściwie nie wiem co mam powiedzieć. Zagraliśmy słabo i chyba na tym powinienem zakończyć swoją wypowiedź. Gramy kiepsko ale mamy nadzieję, że to wszystko przyjdzie z czasem i będzie lepiej. Rywale z Zagłębia też mieli być dziś tylko formalnością. Zobaczymy jak będzie w czwartek. Puchar UEFA to zupełnie inna piłka, a my póki co gramy chyba w jakąś inną dyscyplinę sportu - dodał reprezentacyjny golkiper.

Reklama

Legia zawdzięcza Ci to, że nie przegrała tego meczu.

- Dzięki mnie mogliśmy też przegrać (śmiech). Żartuję. Właściwie nie wiem co mam powiedzieć. Zagraliśmy słabo i chyba na tym powinienem zakończyć swoją wypowiedź. Gramy kiepsko, ale mamy nadzieję, że to wszystko przyjdzie z czasem i będzie lepiej.

- Czasu jednaj jak na lekarstwo. W czwartek mecz w pucharze UEFA, a później z Cracovią

- To dobrze, że mecze są tak często. Może sami meczami wejdziemy w formę. Mam nadzieję, że to się zmieni i będzie lepiej.

- Czy mecz z Gruzinami będzie tylko formalnością?

- Rywale z Zagłębia też mieli być dziś tylko formalnością. Zobaczymy jak będzie. Puchar UEFA to zupełnie inna piłka, a my póki co gramy chyba w jakąś inną dyscyplinę.

- Co się w ogóle z wami dzieje, gracie słabiutko, nic nie wychodzi

- Nie wiem, o to trzeba jednak zapytać trenera Kubickiego. Nie mnie to oceniać i tyle w tym temacie.

- Jak Ci się grało bez dopingu w pierwszej połowie?

- To tak jakby pana nikt nie słuchał lub nie czytał. Byłby pan zadowolony? No bez sensu trochę to wszystko. To co się dzieje nas interesuje. My gramy dla kibiców i dla siebie oczywiście. Bez kibiców jest ciężko. Mam jednak nadzieję, że to się wszystko jakoś poukłada.

- Zostałeś nagrodzony mianem najlepszego piłkarza zeszłego sezonu

- No właśnie szkoda, że w takich okolicznościach. Cieszę się bardzo z tego wyróżnienia. Na pewno będę pracował jeszcze mocniej i będę się bardziej starał. Może w tym sezonie zasłużę na podobne wyróżnienie.

Dowiedz się więcej na temat: UEFA | Boruc

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje