Beckham zostanie w Realu

David Beckham nie zamierza na razie wyjeżdżać z Hiszpanii i przynajmniej przez kolejny sezon będzie dalej reprezentował barwy Realu Madryt - poinformował dziennik "Marca".

Pomocnik reprezentacji Anglii już dwa tygodnie temu spotkał się prezesem "Królewskich" Florentino Perezem i uzgodnił wtedy, że nie wróci do Anglii zasilić jeden z klubów Premier League, tak jak to sugerowały niektóre brytyjskie media.

Reklama

Działacze Realu nie chceli komentować rewelacji "The Daily Telegraph" czy "The Sun", które to dzienniki za kolejny przystanek w karierze Beckhama wskazywały Chelsea Londyn (ewentualny transfer oscylowałby w granicach nawet 60 milionów funtów!).

Przez najbliższy sezon Anglik będzie wypełniać obowiązujący do 2007 roku kontrakt z Realem, a później wpólnie z działaczami z Santiago Bernabeu jak to ujął dziennik "zobaczą co robić dalej".

W niedzielę Beckham obchodzić będzie swoje 28. urodziny. To w jakim nastroju przystąpi do celebracji w dużej mierze zależeć będzie od wyniku spotkania Realu z Deportivo, które odbędzie się w sobotni wieczór na Riazor w La Corunie.

Wszystkie spotkania 35. kolejki Primera Division, w tym spotkanie Deportivo-Real, można śledzić w naszym serwisie NA ŻYWO

Dowiedz się więcej na temat: dziennik | beckham

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama