Bayern - Hertha bez Wichniarka

W najciekawszym spotkaniu 3. kolejki Bundesligi mistrz Bayern Monachium podejmuje Herthę Berlin. Niestety z powodu kontuzji w barwach Herthy nie zobaczymy Artura Wichniarka.

- Jeszcze w pierwszej kolejce, kiedy graliśmy z Hannoverem 96 nabawiłem się tej, wydawało się, niegroźnej kontuzji. Okazało się jednak, że mam stan zapalny torebki stawowej i wykluczony jest nawet mój udział w treningach - powiedział Wichniarek w "Przeglądzie Sportowym".

Reklama

- Można powiedzieć, że część okresu przygotowawczego poszła na marne. Lekarze i masażyści zrobią wszystko, żebym do treningów wrócił już w najbliższy wtorek, ale przecież nie dam rady wskoczyć od razu do pierwszego składu - dodał.

- Zawodnicy Herthy pojechali w bojowych nastrojach. Mecz w Monachium to szansa żeby się pokazać. Poza tym wszystkim zależy, żeby zmazać plamę, jaką niewątpliwie był nasz mecz w Pucharze Niemiec w zeszły weekend. Jako jedyny z pierwszoligowców tak długo męczyliśmy się z naszym rywalem. TuS Koblenz przegrał dopiero po dogrywce - stwierdził Wichniarek.

INTERIA.PL/Przegląd Sportowy
Dowiedz się więcej na temat: kolejka | Monachium | Hertha

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama