Atletico Madryt nie kupi Rayo Vallecano

W czasie rozmów na temat przejścia z Atletico Madryt do Rayo Vallecano Jeana Francoisa Hernandeza prezydent tego ostatniego klubu, José María Ruiz Mateos zaproponował sprzedaż całego klubu z przedmieść Madrytu. Miguel Angel Gil Marín, dyrektor generalny Atletico odrzucił jednak możliwość kupna Rayo.

Sprawa odrzucenia oferty Rayo nie jest jednak jeszcze przesądzona. Przypomnijmy tylko, że Atletico mające wielkie nadzieje na powrót do Primera Division, przegrało awans do ekstraklasy na rzecz Tenerife tylko jedną bramką. Nie trzeba nikomu tłumaczyć jak wielka jest rozpacz kibiców stołecznego Ateltico.

Reklama

I gdyby nie ogromne długi, z którymi boryka się Rayo Vallecano, być może szefowie Ateltico bliżej przyjrzeliby się tej propozycji. Na razie rozmowy na ten temat nie są kontynuowane.

Kontrowersyjny prezydent Atletico, Jesus Gil y Gil stwierdził krótko: - Nie planowaliśmy kupna Rayo i na razie nie mamy takich intencji. Atletico musi awansować własnymi siłami, a nie zajmując miejsce innego zespołu w Primera Division.

Dowiedz się więcej na temat: prezydent | Madryt

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama