Arsenal złożył ofertę tunezyjskiemu obrońcy

Obrońca reprezentacji Tunezji Hatem Trabelsi otrzymał propozycję podpisania kontraktu z Arsenalem Londyn. - poinformował w niedzielę agent piłkarza.

"Kanonierzy" nie musieliby płacić za 29-letniego obrońcę, ponieważ jego kontrakt z Ajaksem Amsterdam dobiegł końca. Zwolennikiem zatrudnienia Trabelsiego w Arsenalu jest menedżer Arsene Wenger. Francuski szkoleniowiec szuka zastępy na prawą stronę obrony dla Laurena. Kameruńczyk z powodu kontuzji kolana nie będzie gotowy do gry w pierwszych meczach nowego sezonu.

Reklama

Trabelsi potwierdził swoją wartość podczas mistrzostw świata w Niemczech. Wprawdzie reprezentacja Tunezji nie wyszła z grupy H, ale Trabelsi był wyróżniającym się piłkarzem zespołu.

Agent zawodnika Franklin Sedoc potwierdził, że Arsenal złożył jego podopiecznemu ofertę kilkuletniego kontraktu i dodał, że jest ona najbardziej atrakcyjna z wszystkich, które jego podopieczny otrzymał.

- Kontrakt z Arsenalem jest gotowy do podpisania. Codziennie dzwonią do mnie przedstawiciele klubów angielskich. Oprócz Arsenalu, Trabelsiego chętnie w swoich zespołach widzieliby menedżerowie Manchesteru City i West Ham. Hatem chce grać w Lidze Mistrzów i jest zdecydowany opuścić Holandię - powiedział Sedoc na łamach "Sunday Mirror".

AFP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: obrońcy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje