Anorthosis Famagusta zwolnił Janusza Wójcika

Cypryjski klub Anorthosis Famagusta zwolnił polskiego trenera Janusza Wójcika - poinformowano na stronie internetowej klubu. Szefowie klubu zarzucili Wójcikowi hulaszczy tryb życia i wciąganie do tego dwóch z trzech polskich piłkarzy grających w tym klubie. Mowa o Radosławi Michalskim i Sławomirze Majaku. O dziwo, bez zastrzeżeń spisuje sie w Anorthosis Wojciech Kowalczyk.

Powodem zwolnienia byłego selekcjonera reprezentacji Polski były dwie ostatnie porażki ligowe z drużynami z Nikozji - Olympiakosem 0:2 i Omonią 1:3. W tabeli Anorthosis spadł z pierwszej na czwartą pozycję. To jednak tylko oficjalny powód.

Reklama

Janusz Wójcik został szkoleniowcem Anorthosisu w letniej przerwie. Razem z nim na Cypr trafili trzej piłkarze - Wojciech Kowalczyk, Radosław Michalski i Sławomir Majak oraz trener bramkarzy Andrzej Czyżniewski.

Teraz, już po zwolnieniu lubiącego nocne życie Wójcika, szefowie klubu bacznie przyglądać się będą Majakowi i Michalskiemu, by podjąć decyzję, czy zostawić ich w klubie, czy też ich zwolnić.

Co innego Kowalczyk. Szefowie klubu, dziennikarze i kibice twierdzą, że od dawna na Cyprze nie grał tak dobry piłkarz jak "Kowal". Na pewno więc kontrakt z nim zostanie przedłużony.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: zwolnienia | Kowalczyk | Wojciech Kowalczyk

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje