Adam Nawałka: Winny stres

Trudna sytuacja w tabeli oraz trzy kolejne ligowe porażki spowodowały, że w Zagłębiu Lubin zaczęto szukać przyczyn niepowodzeń. Po konsultacjach z trenerem i rozmowach z zawodnikami uznano, że za słaby start drużyny w tym sezonie odpowiedzialny jest stres...

- Chłopcy są bardzo dobrze przygotowani do gry, ale po prostu im nie idzie. To kwestia psychiki - mówi trener Adam Nawałka. Dlatego też korzystając z przerwy w ligowych rozgrywkach spowodowanej meczem Reprezentacji Polski z San Marino piłkarzom lubińskiego Zagłębia zorganizowano tygodniowe zamiejscowe zgrupowanie.

Reklama

Zespół wyjedzie w nikomu nieznane miejsce (najprawdopodobniej do Szklarskiej Poręby) już w najbliższy poniedziałek - wkrótce po meczu z Odrą Wodzisław. Przez siedem dni z dala od kamer telewizyjnych i dziennikarzy zawodnicy będą pracować nad wytrzymałością psychiczną i odpornością na stres.

Dojdzie tam też najprawdopodobniej do rozmów działaczy z zawodnikami, które będą miały na celu zbudowanie pozytywnych relacji pomiędzy piłkarzami a Zarządem Klubu. Wprost z obozu Zagłębie uda się do Katowic, gdzie 7 września rozegra ligowy mecz z liderującym w tabeli GKS-em.

Dowiedz się więcej na temat: winny | Adam Nawałka | stres

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje