2. liga: Cracovia - Ruch 2:1

Cracovia pokonała Ruch Chorzów 2:1 w ostatnim i chyba najciekawszym meczu 3. kolejki 2.ligi piłkarskiej. Mimo napiętej sytuacji na trybunach, piłkarze stworzyli bardzo dobre widowisko.

Tuż przed przerwą w 44. minucie Piotr Bajera zdobył prowadzenie dla gości z Chorzowa. Już w drugiej części meczu Piotr Giza strzałem w 52. minucie doprowadził do remisu, a na minutę przed końcem znów Giza strzelił zwycięską bramkę.

Spotkanie z trybun obejrzało ponad 6 tysięcy widzów, wśród których znalazło się kilku idiotów skorych do walk z fanami Ruchu i policją.

Ostro było także na murawie. Sędzia pokazał 10 żółtych kartek: 5 dla Cracovii (Arkadiusz Baran, Piotr Giza, Kazimierz Węgrzyn, Marek Baster, Łukasz Szczoczarz) i 5 dla Ruchu (Tomasz Fornalik, Piotr Bajera, Sławomir Jarczyk, Marcin Malinowski, Tomasz Foszmańczyk).

Zobacz opis meczukomplet wyników 3. kolejki drugiej ligi.

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | liga | Cracovia