11na11.pl: Wisła zrobiła wrażenie. Polonia czy Legia?

Szybkimi krokami zbliża się 7. kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Możecie cały czas typować wyniki spotkań w naszym serwisie 11na11.pl.

W 7. kolejce odbędzie się kilka ciekawych spotkań. Na plan pierwszy wysuwają się jednak derby Warszawy. Na Konwiktorskiej Polonia zmierzy się z Legią. "Derby rządzą się swoimi prawami" - często słyszymy takie wypowiedzi z ust piłkarzy i trenerów. W takich pojedynkach każdy wynik jest możliwy i widać to również w typowaniu. 34 procent zarejestrowanych użytkowników serwisu 11na11.pl stawia na Legię. Niewiele mniej (24 proc) uważa, że w tym meczu drużyny podzielą się punktami. Zwycięstwo gospodarzy typuje 20 procent użytkowników.

Reklama

Wrażenie na typerach zrobiło zwycięstwo Wisły Kraków nad Lechem w Poznaniu w poprzedniej kolejce. Aż 93 procent typerów uważa, że "Biała Gwiazda" wyjdzie zwycięsko z pojedynku z PGE GKS Bełchatów. Trzeba jednak pamiętać, że polskim klubom ciężko pogodzić grę na dwóch frontach, a mistrz Polski będzie miał w nogach starcie z Odense w Lidze Europejskiej.

Ciekawie zapowiada się również konfrontacja w Poznaniu, gdzie Lech zmierzy się Jagiellonią Białystok. Czy Tomasz Frankowski powiększy swój już i tak bogaty dorobek strzelecki? Zaledwie 3 procent typerów stawia na zwycięstwo popularnej "Jagi". Zdecydowana większość użytkowników (90 proc) uważa, że komplet punktów zainkasuje "Kolejorz".

Typerzy stracili zaufanie do Cracovii. Po trzech porażkach na własnym stadionie z Koroną, Legią i ŁKS-em wielu stawia na ekipę Jurija Ształowa w konfrontacji ze Śląskiem. W zwycięstwo wrocławian wierzy aż 61 procent typujących. Nie zraziło ich nawet to, że drużyna Oresta Lenczyka przegrała w ostatniej kolejce z Koroną w Kielcach i nie pokazała zbyt dobrego futbolu.

Wielkiego wrażenia nie zrobiło też zwycięstwo Podbeskidzia w Warszawie z Legią. Typerzy bardziej ufają Ruchowi Chorzów (35 procent) niż gospodarzom (tylko 16 procent obstawia ich zwycięstwo).

Sierpniowy konkurs rozstrzygnięty!

Rozstrzygnęliśmy sierpniową edycję konkursu "Dobra, bo nasza Ekstraklasa", w której należało opisać swe wrażenia z pierwszego spotkania Ekstraklasy obejrzanego na stadionie.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę - victoria55 (5029. Miejsce w klasyfikacji generalnej 11na11.pl z dorobkiem 15 pkt).

Oto wiersz zwycięzcy:

Jak tylko wstałam rano z sedesu

tata mnie zabrał na mecz ŁKS-u

nie byłam nigdy na żadnym stadionie,

więc pomyślałam, że to już koniec.

Mama obronić nie była mnie w stanie,

bo w delegacji miała zebranie

brat na koloniach, babcia w Małeczu,

dziadek na rybach, a ja na meczu.

Zabrałam lalkę i mały smoczek,

włosy upięłam laleczce w koczek,

lecz żeby usiąść z nią na stadionie

czterdzieści minut stałam w ogonie

Z tatą po bilet na te występy,

gdzie usłyszałam, że sędzia tępy,

a tych frajerów trzeba ogolić,

żeby w ogonie się nie chromolić.

Kibic za nami bez przerwy kichał,

a grubas z boku bez przerwy wzdychał,

że słabo grają, bo jaj nie mają

i nie wygrają, bo nie strzelają.

Wieczorem, późno już na podusi śniłam,

że jeden drugiego dusi,

że przebił piłkę kuchennym nożem,

a na sędziego szykują rożen.

"victoria55" otrzyma sierpniową nagrodę główną - piłkę adidas i pakiet składający się z: dwóch książek i dwóch płyt CD - nowości wydawnicze.

Komisja postanowiła wyróżnić także: Michała Kasztelana, "Siery'ego", "Fannna", Rafała W, "Lelasa", Victora80", "Prezesmata88", "Richiego1971" i "Tykę_m". Wszyscy wymienieni otrzymają nagrody: po dwie książki i dwie płyty - nowości wydawnicze.

Zarejestruj się w serwisie 11na11.pl i rozpocznij typowanie już teraz!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje