
Niespodzianki nie było natomiast na Stamford Bridge, gdzie Chelsea Londyn pokonała Wolverhampton aż 4:0. Dzięki temu zwycięstwu zespół Carlo Ancelottiego umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli.
Natomiast na Old Trafford Manchester United pokonał Everton 3:0. Szkoleniowiec "The Toffees", David Moyes zapowiadał przed tym meczem, że jego zespół zagra przynajmniej o remis, ale jak się okazało, były to tylko szumne zapowiedzi. Piłkarze Sir Alexa Fergusona prawie nie dopuszczali zawodników Evertonu w okolice swojego pola karnego.
Festiwal strzelecki urządzili sobie piłkarze Hull City i West Hamu United. Oba zespoły podzieliły się punktami, a w spotkaniu padł wysoki remis - 3:3.
Na stadionie St. Andrews w Birmingham gospodarze pokonali Fulham Londyn 1:0, natomiast w meczu Burnley z Aston Villą padł remis 1:1. Gola dla "Lwów" wbił ulubieniec selekcjonera reprezentacji Anglii Fabio Capello - Emile Heskey.
ZOBACZ WYNIKI 13. KOLEJKI ORAZ TABELĘ PREMIER LEAGUE
CZYTAJ TAKŻE






~antykibic Chelsea
Może i drużyna gra i efektywnie ale to jest antyfutbol tak samo jak gra reprezentacji Niemiec to ...
~Niewazne
usłyszałeś raz i powtarzasz.
Gdyby grali anty to by nie strzelali po 5, 4 bramki w meczu tylko ...
~MaCabrus
Arsenal vs Chelsea ... już się doczekać nie mogę :D
Jak Chelsea wygra to będzie wprost bajeczni...
~KEVIN
C H E L S E A!!!!!!!!!
only cfc!
~cfc_rlz
~Wookiee_CFC
Liverpool zalicza kolejny fail w sezonie
Arsenal traci wazne punkty tuz przed meczem z CHelsea :D...
~sebsqad
CFC Forever
dodaj komentarz »wszystkie wątki »