UEFA ustawiła mecz Chelsea?

Angielskie media nadal szukają przyczyn porażki Chelsea Londyn w półfinałowym dwumeczu z FC Barcelona. "The Sun" ujawnił, że kilka godzin przed rozpoczęciem meczu na stronie UEFA pojawiła się informacja, że środowe spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, czyli... identycznym co w rzeczywistości!

WOŁOWSKI: Sędziowie? A ja mam żal do FIFA

Reklama

Kibice "The Blues" byli niezwykle zaskoczeni, kiedy zobaczyli, że na witrynie widnieje rozstrzygający o rywalizacji wynik.

Jak donosi angielski tabloid, w "testowym" raporcie meczowym Barcelona, tak jak kilka godzin później, strzeliła wyrównującą bramkę w końcówce, a żółtymi kartkami ukarani byli trzej z czterech piłkarzy, którzy obejrzeli kartoniki w prawdziwym spotkaniu - Didier Drogba, Michael Ballack i Alex.

Jedyne co nie odpowiadało rzeczywistości to fakt, że Chelsea kończyła mecz w dziesiątkę, podczas gdy to skład Barcelony został uszczuplony o jednego zawodnika.

Teorie spiskowe wygłaszane przez dziennik sugerują, że UEFA chciała uniknąć kolejnego angielskiego finału (dzień wcześniej znalazł się w nim Manchester United - przyp. red.) i zrobiła wszystko, by Chelsea nie uzyskała awansu.

Smaku tym domysłom dodaje nie najlepsza postawa sędziego, Toma Henninga Overbo, który kilka razy podejmował kontrowersyjne decyzje, które zdaniem kibiców mocno skrzywdziły "The Blues".

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: FC Barcelona | mecz | UEFA

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama