Remis Austrii z Benfiką, Radomski i Mila na murawie

Austria Wiedeń zremisowała u siebie z Benfiką Lizbona 1:1 w pierwszym wtorkowym meczu III rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Mistrzów.

W szeregach gospodarzy od pierwszych minut wystąpił Arkadiusz Radomski, natomiast w drugiej połowie na murawie pojawił się Sebastian Mila.

Prowadzenie dla gości uzyskał w 16. minucie po świetnej zespołowej akcji Nuno Gomes. Dziewięć minut przed przerwą uderzeniem zza linii pola karnego wyrównał Jocelyn Blanchard.

Rewanż odbędzie się za dwa tygodnie w Lizbonie.

W drugim wtorkowym spotkaniu Arsenal Londyn pewnie pokonał na wyjeździe Dinamo Zagrzeb 3:0. Dwa gole dla "Kanonierów" strzelił Cesc Fabregas , a do siatki gospodarzy trafił również Robin van Persie.

Wyniki wtorkowych spotkań:

Austria Wiedeń - Benfica Lizbona 1:1 (1:1)
Bramki: Blanchard (36) - Nuno Gomes (16)

Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn 0:3 (0:0)
Bramki: Cesc Fabregas (63, 79), Robin van Persie (64)

Dowiedz się więcej na temat: Robin van Persie | Lizbona | Wiedeń | Austria | Austria wiedeń | remis | radomski | mila