Olympiakos Pireus - HNK Rijeka 2-1. Gol Vadisa Odjidja-Ofoe

Były gwiazdor Legii Warszawa - Vadis Odjidja-Ofoe strzelił gola dla Olympiakosu Pireus w meczu z HNK Rijeka, w decydującej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Jego zespół wygrał 2-1.

Eliminacje Ligi Mistrzów - zobacz wyniki, strzelców, składy i terminarz

Mecz był pełen dramaturgii. Niespodziewanie to goście objęli prowadzenie. W 41. minucie gola strzelił Heber.

Wyrównał w 66. minucie były legionista. Dostał dobre podanie na czystą pozycję i strzałem z 11 metrów nie dał szans bramkarzowi.

Goście kończyli mecz w dziesięciu, bo drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został w końcówce Leonard Zhuta.

Zwycięskiego gola dla faworytów w 3. minucie doliczonego czasu gry zdobył Jacques-Alaixys Romao. Olympiakos wykonywał rzut wolny, bramkarz odbił piłkę po mocnym strzale, ale gdy jeden z gospodarzy wrzucił futbolówkę przed bramkę, fatalną interwencję zaliczył jeden z obrońców HNK Rijeka, z czego skorzystał Romao, główkując z bliska do siatki.

Rewanż 22 sierpnia.

MZ

Tak gola strzelił Vadis Odjidja-Ofoe:

Olympiakos Pireus - HNK Rijeka 2-1 (0-1)

Zobacz raport meczowy

Dowiedz się więcej na temat: Olympiakos Pireus | Vadis Odjidja-Ofoe | Liga Mistrzów