Olisadebe: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

- Zasłużyliśmy na to zwycięstwo, bo graliśmy lepiej od Wisły, zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy Sobolewski otrzymał czerwona kartkę. Wszystko nam wtedy wychodziło - powiedział po meczu z Wisłą Emmanuel Olisadebe, strzelec drugiej bramki dla Panathinaikosu.

- Co czułeś po strzeleniu bramki?

Reklama

- To był gol jak każdy inny. Potrzebowaliśmy dwóch bramek do awansu i kiedy strzeliłem na 2:0 myślałem, że jest już po meczu. Jednak Wisła strzeliła gola i znów zrobiło się nam ciężko.

- Nie jest ci żal, że wyeliminowałeś polski zespół?

- To jest moja praca. Znam tych piłkarzy, lubię ich, ale ktoś dziś musiał wygrać. Ja gram dla Panathinaikosu i robiłem wszystko, aby moja drużyna awansowała.

- Rozmawiałeś już z Jerzym Engelem?

- Nie rozmawiałem z nim jeszcze. Przed meczem wiadomo, że nie było takiej możliwości, a teraz jeszcze nie zdążyłem. Może zaraz go tu gdzieś spotkam.

- Wracasz do reprezentacji Polski. Jak myślisz co koledzy z Wisły ci powiedzą na zgrupowaniu?

- Na pewno pogadamy jeszcze o tym meczu. Miło będzie wrócić do reprezentacji Polski. Jestem zdrowy, czuję, że forma rośnie i zobaczymy co z tego wyniknie.

- Znasz kogoś z obecnej reprezentacji? Wiele się w niej zmieniło.

Śledzę co się dzieje w kadrze i zapewniam, że znam tych piłkarzy.

Co powiesz o dzisiejszym dopingu kibiców Panathinaikosu

Owszem dużo było dziś kibiców i świetnie dopingowali. Ja jednak wolę nasz stadion, który jest mniejszy i gdzie kibice są bliżej nas. Tu doping był wspaniały, ale jednak ta odległość trybun robi różnicę.

Andrzej Łukaszewicz, Ateny.

Dowiedz się więcej na temat: bramki | Emmanuel Olisadebe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama