LM: Liverpool nie opuści Wysp

Obrońca trofeum Liverpool FC zagra z walijskim Total Network Solutions FC w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów sezonu 2005/06.

W drugiej rundzie, jeśli "The Reds" awansują, spotkają się albo z HB Torshavn, albo z FBK Kowno.

Reklama

Losowanie pierwszej i drugiej rundy kwalifikacji Champions League odbyło się w piątek w Nyonie. Pierwsza runda odbędzie się 12/13 i 19/20 lipca, druga 26/27 lipca i 2/3 sierpnia.

Celtic Glasgow, klub w którym może grać Maciej Żurawski, w drugiej rundzie eliminacji trafi na zwycięzcę pojedynku pomiędzy Kairatem Ałmaty z Kazachstanu i Artmedia Bratysława. Natomiast Trabzonspor (występuje tam Mirosław Szymkowiak) zagra albo z Dynamem Mińsk, albo z Anarhosisem Famagusta.

Losowanie trzeciej rundy eliminacji, w której wystąpi Wisła Kraków, mistrz Polski, odbędzie się 29 lipca.

Wyniki losowania (na pierwszym miejscu gospodarze pierwszych spotkań):

1. runda - pierwsze mecze 12 lub 13.07, rewanże - 19 lub 20.07:

Liverpool FC (Anglia) - TNS Llansantffraid (Walia)

Haka Valkeakoski (Finlandia) - Pjunik Erewan (Armenia)

HB Torshavn (Wyspy Owcze) - FBK Kowno (Litwa)

Levadia Tallin (Estonia) - Dynamo Tbilisi (Gruzja)

NK Gorica (Słowenia) - KF Tirana (Albania)

Kairat Ałmaty (Kazachstan) - FCA Petrzalka Artmedia Bratysława (Słowacja)

Neftczi Baku (Azerbejdżan) - FH Hafnarfjoerdur (Islandia)

FK Rabotniki Skopje (Macedonia) - Skonto Ryga (Łotwa)

Glentoran FC (Irlandia Płn.) - FC Shelbourne (Irlandia)

Dynamo Mińsk (Białoruś) - Anorthosis Famagusta (Cypr)

Sliema Wanderers (Malta) - Szeriff Tyraspol (Mołdawia)

F91 Dudelange (Luksemburg) - Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)

2. runda (26 lub 27.07, rewanże 2 lub 3.08)

HB Torshavn/FBK Kowno - Liverpool/TNS

Levadia Tallin/Dynamo Tbilisi - Broendby Kopenhaga (Dania)

Partizan Belgrad (Serbia i Czarnogóra) - Sliema Wanderers/Szeriff Tyraspol

VSC Debreczyn (Węgry) - Hajduk Split (Chorwacja)

Kairat Ałmaty/FCA Petrzalka - Celtic Glasgow (Szkocja)

NK Gorica/KF Tirana - CSKA Sofia (Bułgaria)

RSC Anderlecht Bruksela (Belgia)- Neftczi Baku/FH Hafnarfjoerdur

Valerenga IF Oslo (Norwegia) - FC Haka/Pjunik Erewan

FK Rabotniki Skopje/Skonto Riga - Lokomotiw Moskwa (Rosja)

F91 Dudelange/Zrinjski Mostar - Rapid Wiedeń (Austria)

Dynamo Kijów (Ukraina) - FC Thun (Szwajcaria)

Malmoe FF (Szwecja) - Maccabi Hajfa (Izrael)

FC Glentoran/FC Shelbourne - Steaua Bukareszt (Rumunia)

Dynamo Mińsk/Anorthosis Famagusta - Trabzonspor (Turcja)

Dowiedz się więcej na temat: kowno | Mińsk

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje