Różne oceny Lewandowskiego

Czwartkowy wieczór był dla pomocnika reprezentacji Polski Mariusza Lewandowskiego jak najbardziej udany. W pierwszym spotkaniu 1/16 finału Pucharu UEFA jego Szachtar Donieck ograł u siebie 2:0 Tottenham Hotspur i przybliżył się do awansu do następnego etapu.

Z kolei Lewandowski zanotował 90-minutowy występ o co w tym sezonie wcale nie jest mu łatwo. Angielskie media w różny sposób jednak oceniły to, co zaprezentował popularny "Lewy" na Stadionie Olimpijskim w Doniecku.

Reklama

Serwis "Sky Sports" wystawił polskiemu pomocnikowi niezbyt wysoką notę - 6 w skali od 0 do 10, ale pocieszeniem dla niego może być fakt, że większość jego kolegów z drużyny takie właśnie otrzymało. Portal telewizji "Setanta Sports" również ocenił występ Lewandowskiego na 6/10 i w tym przypadku była to jedna z najniższych ocen spośród zawodników Szachtara.

Skrajnie odmienne zdanie na temat umiejętności reprezentanta Polski mieli redaktorzy serwisu "Goal.com", uznając go... najlepszym zawodnikiem na boisku i przyznając, chyba nieco na wyrost, notę 8.5/10. Angielscy dziennikarze byli pełni podziwu dla poczynań Lewandowskiego w drugiej linii. - Łatwo się pogubić, gdy się próbuje policzyć, jak wiele razy odzyskał piłkę i podał ją kolegom - czytamy w czwartkowym artykule. - Żelazna konsekwencja w grze. Polak był nieomylny w drugiej linii, zarówno w odbiorze, jak i w podaniach - podsumowali redaktorzy.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: występ

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje