Remis Austrii z Bąkiem w składzie

W pierwszym spotkaniu III rundy eliminacyjnej do pierwszej edycji Ligi Europejskiej, Austria Wiedeń z Jackiem Bąkiem w składzie zremisowała 1:1 w Belgradzie z Vojvodiną Nowy Sad.

Pierwsi bramkę w meczu zdobyli Austriacy. W 38. minucie gry na listę strzelców wpisał się Tomas Jun. Jednak wiedeńczykom nie udało się zejść na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem, bowiem jeszcze w doliczonym czasie gry pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Mario Djurovski.

Spotkanie rozegrane zostało na belgradzkiej "Maracanie", która na co dzień jest domem Crveny Zvedy Belgrad. W czwartek z 55 tysięcy krzesełek dostępnych na obiekcie zajętych było zaledwie 2,5 tysiąca.

Były reprezentant Polski, Jacek Bąk rozegrał pełne 90 minut. Rewanż odbędzie się 6 sierpnia w Wiedniu.

Vojvodina Nowy Sad - Austria Wiedeń 1:1

0:1 Jun 38.

1:1 Djurovski 45.+2

Vovodina: Brkić - Vulicević, Karan, Lovrić, Peković - Ajuru - Stejpanović, Stoica (46. Tumbasević), Durovski (86. Grozdanovki), Tadić - Mrda.

Austria: Almer - Standfest, Bąk, Dragovic, Ortlechner - Junuzovic (80 Klein), Baumgartliner, Vorisek, Acimovic - Jun, Okotie

Sędziował Stuart Attwell (Anglia). Żółte kartki: Stejpanovic, Mrda - Okotie.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Baku | Austria wiedeń | Nowy Sad | Wiedeń | Austria | remis