Liga Europejska: Śląsk Wrocław już w Timisoarze

Drużyna Śląska Wrocław, która w czwartek zmierzy się w rewanżowym meczu czwartej rundy eliminacji Ligi Europejskiej, dotarła już do Timisoary, gdzie rozegrane zostanie spotkanie.

O godz. 20.00 miejscowego czasu wicemistrzowie Polski mają zaplanowany trening.

Reklama

Jak poinformował w środę rzecznik prasowy klubu Michał Mazur, podróż upłynęła spokojnie i bez żadnych niespodzianek. - Piłkarze Śląska tradycyjnie byli w dobrych humorach, a najczęściej komentowanym wydarzeniem był wtorkowy mecz Wisły Kraków w eliminacjach Ligi Mistrzów. Później część zawodników pogrążyła się w lekturze, a reszta zasnęła - mówił rzecznik.

Po przylocie zawodnicy w asyście policji pojechali do hotelu, a o godz. 13.00 spotkają się na wspólnym obiedzie, po którym będą odpoczywać do wieczora. Na godz. 19.30 miejscowego czasu zaplanowana została konferencja prasowa trenera Śląska Oresta Lenczyka, a pół godziny później odbędzie się ostatni przedmeczowy trening wicemistrzów Polski.

Początek spotkania rewanżowego w czwartek o godz. 20.00. We Wrocławiu Rapid wygrał 3-1. Bezpośrednio po meczu zawodnicy wyjadą na lotnisko, a do Polski wrócą w nocy z czwartku na piątek.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje