LE: Lech najbliżej awansu

Trzy polskie zespoły rozegrają w czwartek spotkania rewanżowe 3. rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europejskiej. Najbliżej awansu do kolejnego etapu rozgrywek jest Lech Poznań, który pierwsze spotkanie z norweskim Fredrikstad FK wygrał na wyjeździe 6:1.

Legia Warszawa podejmie Broendby, z którym w ostatni czwartek zremisowała w Kopenhadze 1:1, a stołeczną Polonię czeka wyjazd do Holandii na mecz z NAC Breda, z którą na własnym boisku przegrała 0:1.

Reklama

Program czwartkowych rewanżowych meczów 3. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej:

18.30: Lech Poznań - Fredrikstad FK (6:1)

20.00: Legia Warszawa - Broendby Kopenhaga (1:1)

20.00: NAC Breda - Polonia Warszawa (1:0)

16.00: Krylia Sowietow Samara - St Patrick's Athletic (Irlandia) (0:1)

17.00: MFK Koszyce - Slavija Sarajewo (2:0)

17.00: Karabach Agdam Baku - FC Honka Espoo (1:0)

18.00: Slovan Liberec - FC Vaduz (1:0)

19.00: Hapoel Tel Awiw - IFK Goeteborg (3:1)

19.00: FC Lahti - Club Bruges (2:3)

19.00: OSC Lille - FK Sevojno (Serbia) (2:0)

19.00: Slaven Koprivnica - - Tromsoe IL (1:2)

19.00: Czerno More Warna - PSV Eindhoven (0:1)

19.15: Austria Wiedeń - Vojvodina Nowy Sad (1:1)

19.15: Sturm Graz - OFK Petrovac (Czarnogóra) (2:1)

19.15: APOP Kinyras Peyias (Cypr) - Rapid Wiedeń (1:2)

19.30: Young Boys Berno - Athletic Bilbao (1:0)

19.30: FC Basel - KR Reykjavik (2:2)

20.00: Honved Budapeszt - Fenerbahce Stambuł (1:5)

20.00: Interblock Lublana - Metalurg Donieck (0:2)

20.00: IF Elfsborg Boras (Szwecja) - Sporting Braga (2:1)

20.00: Galatasaray Stambuł - Maccabi Netanja (4:1)

20.00: Derry City - CSKA Sofia (0:1)

20.00: Sigma Ołomuniec - FC Aberdeen (5:1)

20.00: Metalist Charków - HNK Rijeka (2:1)

20.05: Odense BK - Rabotnicki Skopje (4:3)

20.15: Hajduk Split - MSK Żylina (1:1)

20.15: FK Sarajewo - Helsingborgs IF (1:2)

20.30: Hamburger SV - Randers FC (Dania) (4:0)

20.30: KAA Gent - AS Roma (1:3)

20.30: Crvena Zvezda Belgrad - Dinamo Tbilisi (0:2)

20.45: PAOK Saloniki - Valerenga Oslo (2:1)

20.45: FC Motherwell - Steaua Bukareszt (0:3)

21.00: FC Fulham - Vetra Wilno (3:0)

22.00: Pacos Ferreira - Bnei Yehuda Tel Awiw (0:1)

Czytaj także:

Broendby - wielką szansą Legii KLIKNIJ!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | Warszawa | Lech Poznań

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje