FK Karabach: Możemy przegrać, ale tylko jedną bramką

Zdaniem trenera FK Karabach, Gurbana Gurbanova, to Wisła Kraków jest faworytem czwartkowego meczu. Szkoleniowiec Azerów stwierdził nawet, że nawet jeśli jego drużyna przegra jedną bramką, to nie będzie to zły wynik.

Na początku spotkania z polskimi dziennikarzami trener FK Karabach, Gurban Gurbanov podziękował Wiśle za miłe przyjęcie. "Wisła jest bardzo gościnna, stara się rozwiązać wszystkie nasze problemy" - powiedział szkoleniowiec azerskiej drużyny Gurban Gurbanov.

Reklama

"Na przygotowania do meczu z Wisłą mieliśmy właściwie tylko 5 dni, więc tylko tyle dni zostało na jej rozpracowanie. Wiemy, że jest doświadczonym zespołem w rozgrywkach europejskich, wiemy dużo na temat jej meczów w poprzednim sezonie. To jednak przeszłość, ale wiem, że jutro zmierzymy się z silnym zespołem" - stwierdził Gurbanov.

"Trzeba przyznać, że to Wisła jest faworytem, my jednak musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, zarówno w tym meczu, jak i w spotkaniu w Azerbejdżanie, żeby przejść do kolejnej rundy. Mam nadzieję, że jutro zobaczymy ciekawy mecz" - dodał trener FK Karabach.

"Każdy chce wygrać, my także, ale uważam, że Wisła jest bardzo dobrym zespołem i jeśli przegramy jedną bramką, to będzie to dla nas dobry rezultat w tym pierwszym meczu" - podkreślał Gurban Gurbanov.

Trener Karabachu odniósł się także do fanów "Białej Gwiazdy". "Muszę zauważyć, że Wisła ma świetnych kibiców" - powiedział na zakończenie konferencji.

www.wisla.krakow.pl
Dowiedz się więcej na temat: szkoleniowiec | Wisła

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje