Żywiec z Cracovią do Chicago

Cracovia pozyskała nowego sponsora na wyjazd I drużyny do Chicago. Jest nim bardzo dobrze wszystkim znany producent piwa Żywiec.

Już w tym tygodniu zawodnicy "Pasów" wylatują do Stanów, a wraz z nimi specjalnie przygotowane koszulki, zawierające dobrze wszystkim znane logo, na którym tańczą CRAKOWIACY!

Reklama

-Cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z Cracovią. Jesteśmy oficjalnym sponsorem wyjazdu I drużyny do Chicago, co jest ważnym elementem naszej strategii marketingowej na rynkach eksportowych - powiedział Mariusz Borowiak, dyrektor ds. komercyjnych Grupy Żywiec.

Trudno znaleźć dwie marki na polskim rynku, które tak dobrze pasowałyby do siebie wizerunkowo. Cracovia, najstarszy klub w Polsce, którego biało-czerwone barwy są podkreśleniem przywiązania do narodowej tradycji, a z drugiej strony Żywiec, najbardziej rozpoznawana polska marka na całym świecie. To dopiero początek współpracy, ale MKS Cracovia SSA nie ukrywa, że liczy na dalszy jej ciąg.

- Cieszymy się bardzo z pozyskania sponsora. Jest to dla nas bardzo istotne współpracować z markami najwyższego formatu, a do takich z pewnością zalicza się Żywiec. Bardzo chcielibyśmy podejmować wspólne działania w przyszłości, oczywiście z korzyścią dla każdej ze stron - powiedział Rafał Ościak, dyr. handlowy MKS Cracovia SSA.

*****

"Pasy" przed rundą jesienną wyjadą do niemieckiego miasta Weißensee (około 20 km od Erfurtu), a w ciągu całego tam pobytu zagrają trzy mecze sparingowe. Wyjazd zaplanowano na 10 dni (11.07. - 21.07). "Pasy" podczas zagranicznego wyjazdu do Niemiec nie będą narzekać na brak zajęć.

14.07. Cracovia - FC Rot-Weiß Erfurt

18.07. Cracovia - Heart of Midlothian

21.07. Cracovia - Fc Erzgebirge Aue

Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: wyjazd | Cracovia | Chicago | Żywiec

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje