Włodarczyk raduje Zygę

Piotr Włodarczyk imponował strzelecką formą w sparingach Legii Warszawa. W ośmiu meczach ten napastnik zdobył osiem goli, co na pewno cieszy Piotra Zygę, który nie tak dawno chciał się pozbyć tego zawodnika.

"Latem ubiegłego roku chodziły słuchy, że jestem na wylocie, ale porozmawiałem z prezesem i zostałem. Cieszę się, bo nie ma lepszego klubu od Legii" - powiedział Włodarczyk w "Życiu Warszawy".

Reklama

Legia, obok Wisły Kraków, jest głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa Polski. Warszawianie bardzo dobrze spisywali się sparingach. Czy będą w stanie powtórzyć takie same wyniki w meczach o stawkę?

"Szansa na mistrzostwo jest ogromna, największa w ostatnich latach. Nie należy zapominać jednak, że choć w Wiśle źle się dzieje, to mimo wszystko jest to nadal dobry zespół" - stwierdził napastnik Legii. "My jesteśmy jednak wyśmienicie przygotowani do rundy wiosennej. Atmosfera w zespole jest znakomita. Mamy ciekawy skład. Wszyscy chcemy zdobyć mistrzostwo. Nikt o niczym innym nie mówi i nie myśli. Całe życie podporządkowaliśmy ostatnio temu celowi" - dodał.

INTERIA.PL/Życie Warszawy
Dowiedz się więcej na temat: napastnik

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje